Our Terms of Use and Privacy Policy have changed. We think you'll like them better this way.

'Parentology' felsefesinin kurucusu Gonan Premfors LiderLig'de!

  • Broadcast in Parents
  • 0 comments
Voice of Evolution Radio

Voice of Evolution Radio

×  

Follow This Show

If you liked this show, you should follow Voice of Evolution Radio.
h:301151
s:6431733
archived

Parentology felsefesi, tamamen saglikli, güçlü aile iliskiler kurmaniza destek olurken, çocuklariniza yasi ne olursa olsun daha mutlu, sorumlu, doyum içinde ve dogal liderler olarak hayatlarini yasamalari için güç verir.

3 gün boyunca transformasyonel bir atölye çalismasina katilmak hayatinizi degistirebilir. Günümüzün hizli yasantisinda durmak ve düsünmek için nadiren firsatlar yakaliyoruz. Parentology atölye çalismasi size sadece durmak ve düsünmek için degil, hayatiniza derin bir sekilde bakmak ve sizin için nelerin önemli oldugunu görmek için firsatlar yaratir.

Bu 3 interaktif gün boyunca dünyayi çocugunuzun gözünden göreceginiz deneyimler yasayacak, bu bilgiler isiginda çocuklarinizin hayatinda GERÇEKTE neler oldugunu anlayabileceksiniz. Bu kadar önemli bilgiler ve sayisiz yeni beceri ile bir sonraki adimda ne yapacaginiza karar vereceksiniz.

Ebeveynler de liderdir

Bu benzersiz atölye çalismasinda kendi dogal liderliginizi görerek güçlü iliskiler kurmak, güçlü çocuklar yetistirmek ve istediginiz hayati kurmak için farkli kavramlar, çalismalar ve egzersizler bir araya geliyor.

Comments

 comments